08 Ağustos 2015

Kuveyt Türk Kredi Kartını Tekrar Basıp Gönderememek...

Sale Plus Kredi Kartımı kaybettiğin gerekçesi ile talep oluşturmuştum. Temsilci kartı kapattı ve tekrar basılıp gönderilecek dedi. Ben altını çize çize Kocaeli adresine gitmesin dememe rağmen oraya göndermişler. Bana ulaşamadıklarından kart geri dönmüş ve Merkeze çekilmiş.

Şubeden talep oluşturup alın dediler. Gittim şubeden talep oluşturdum, biz sizi arayacağız dediler. Çıktım şubeden mesaj gelmesin mi; Tüm kartlarınız İptal edilmiştir diye! Meğer tüm kartları iptal edip tekrar başvuru alacaklarmış! Haliyle yeni başvuruda limit tanımlanamadı! Allah'tan tüm mevduatımı daha önce çekmiştim, Allah muhafaza biri çıkıp paranızı ancak Kuveyt'ten çekebilirsiniz diyebilirdi!

Engin 383 Okunma

Cevaplar

  • Engin11 Ağustos 2015

    Dün Müşteri Memnuniyeti birimince arandım; temsilcinin söylediği "daha önce konuştuğunuz banka temsilcilerimizin yanlış yönlendirmeleri sonucunda kartlarınız iptal edilmiş olup maalesef yeni kart başvurusunda da limit tanımlaması yapılamamaktadır" Özet olarak evet bizden kaynaklanan bir mağduriyet yaşanmış diyorlar ama mağduriyetinizi gidermek artık mümkün değil deniyor! "Sağlam Bankacılık" slogan atmakla olmuyor!

  • Kuveyt Türk Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön