24 Temmuz 2013

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusunda Bilgi Eksikliği İddiası!

Kuveyt Türk 'e yapmış olduğum ilk kredi kartı başvurum, 1 ay boyunca banka tarafından cevaplanmamış ve başvurum " bilgi eksikliği" gerekçesiyle iade edilmiştir. Vermiş olduğum iş yeri numarasından iş verenime ulaşamamışlar. Ben memur olarak çalışmaktayım. İş veren olarak kime ulaşmaya çalışıyorlar bilemiyorum. İkinci yapmış olduğum başvuru da aynı gerekçe ile iade edilmiş.Banka ile yaptığım görüşmede kredi kartı başvurusunda maaş bordrosu istendiği söylendi. Fakat benden kredi kartı başvurusunda böyle bir evrak istenmedi.

Tarafıma detaylı bir açıklama yapılmadı. Başvurularımın neden iade edildiğini bilmiyorum ve yapmış olduğum 2 adet şikayet de tarafıma açıkça bilgi verilmeden kapatılmıştır.

Caner 158 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bankamıza yaptığınız kart başvurusunun bilgi eksikliği nedeni ile iade edilmesi konusundaki talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön