04 Mayıs 2013

Kuveyt Türk Konut Kredisi!

15.09.2011 yılında 120 ay vadeli 0,95 Faiz oranıyla konut kredisi kullandım. Bu güne kadar hiç bir taksitini aksatmadan gününde ödedim. Düşen faiz/kar payı oranlarından faydalanmak için defalarca kendileriyle görüştüm ama talebimi kabul etmediler. Krediyi anlaşmalı proje için kullandığımdan ve henüz tapu elime ulaşmadığından dolayı başka bir bankadan kredi kullanamıyorum.

1-2 aya kadar tapum çıkacak. Çıktığı gün Yapı Kredinin "gel bizde kredin hazır" sözüne istinaden gidip uygun oranlarla kredi transferi yapacağım. O gün hiç yüzleri kızarmadan %2 mortgage kesintisi ! yapacağız diyeceklerdir. Yapılandırma yasal hakkımızdır. Ben gereksiz yere ödediğim bu parayı ödemek istemiyorum.

Yücel 824 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Kullandığınız krediye ilişkin yapılandırma yapılmaması ile ilgili talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön