Kuveyt Türk Komisyon Kesintisinin İadesini Yapmıyor

Pırıl Yöntem T. |

26.03.2013 tarihinde Kuveyt Türk Katılım Bankası'ndan konut kredisi kullandım. Banka benden haksız olarak 1230,00 TL komisyon kesintisi yaptı. Haksız komisyon kesintisinin iadesi için Maltepe Kaymakamlığı tüketici sorunları hakem heyetine başvurdum. Hakem Heyeti 06.01.2014 tarih, 01/33 nu'lu karar yazısı ile haksız olarak yapılan 1.230,00 TL komisyon kesintisinin tarafıma iade edilmesine karar verdi.

Hakem Heyeti'nin bu iade kararına rağmen henüz iade yapılmadı. Haksız olarak yapılan bu komisyon kesintisinin hakem heyeti kararı doğrultusunda iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  12:11

  Sayın Müşterimiz,

  Talebinizle ilgili 10.02.2014 tarihinde size ulaşılamamıştır. Bugün sizinle görüşme sağlandığı takdirde gerekli işlemler yapılacaktır.

  Kuveytturk Katılım Bankası

 • Pırıl Yöntem T.
  10 Şubat
  21:04

  Gönderdiğiniz sms de tüketici hakem heyeti ile görüşmem gerektiği ifade edilmiş. Ben hakem heyetinin kararından bahsediyorum. Karar komisyon tutarının iadesi şeklinde. Lütfen hukuk içinde kalınarak ve hukuka saygı ve tüketici hakkı çerçevesinde haksız kesintinin verilmiş olan karar doğrultusunda iade edilmesini rica ediyorum.

 • 10 Şubat
  09:45

  Sayın Müşterimiz,

  Kredi dosya masrafı iadesi hakkında iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. Gün içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Kuveytturk Katılım Bankası