Kuveyt Türk Kasa Sözleşmesi Sorunu...

Numan T. |

18.05.2015'te yıllık olarak kiraladığım kasayı 11.10.2016 tarihinde iptal etmek istedim. Ancak 18.06.2016 1 yıl olarak anlaşmanın yenilediğini 1 yıllık ücreti yatırmadan iptal işleminin gerçekleşmeyeceğini söylediler. Yani hizmetini almayacağım 7 ay gibi bir sürenin ücretini de talep ettiler. Kullandığım kadarını hatta 6 aylık tarifeye göre ödeme yapabileceğimi söylediğimde mümkün olmadığını 1 yıllık ödemem gerektiğini söylediler. Sözleşmeyi talep ettiğimde böyle bir ayrıntının sözleşmede olmadığı gözlemlendi. Çalışan kişilerde biz sözleşmeyi bilmeyiz dediler. Mecburen 1 yıllık ücreti yatırmak zorunda kaldım. Bu konuyla ilgili Kuveyt Türk ekibinin tutumu nedir. Yoksa sözleşmede belirtmeksizin işleme tabi tutup vatandaşı işleme zorunlu bırakmak ilkeniz mi?

Etiketler :

Şube Personel Bilgi Eksikliği Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  09:14

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz.
  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.