01 Ocak 2016

Kuveyt Türk Kampanya İle İlgili Müşteri Hizmetleri Personelinin Yanlış Bilgi Aktarımı!

27.11.2015 tarihinde Kuveyt Türk firmasından tarafıma gelen 1-31 Aralık tarihlerinde yapacağım giyim, teknoloji alışverişlerinin ödemesinin 1 ay erteleneceği kampanyasına istinaden müşteri hizmetlerini aradım durumu öğrendim teyit aldım ve başvurdum. Onay geldikten sonra Aralık ayında 479 TL'lik giyim alışverişi gerçekleştirdim. Fakat; ekstrem kesildiğinde bu kampanyanın taksitsiz alışverişlerde geçerli olduğunu ve ertelenme olmayacağı bilgisini aldım. Atılan mesajda veya müşteri hizmetleri personeli ile görüşmemde böyle bir bilgi verilmedi, yoktu. Konu ile ilgili mağduriyet benden değil Kuveyt Türk firmasının ve müşteri hizmetlerinin yanlış bilgisinden kaynaklanmaktadır.

Mertcan 163 Okunma

Cevaplar

  • Mertcan05 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti birimi tarafından beni arayan Ayşegül Hanım ‘şikayetiniz incelenmiştir ve herhangi bir erteleme yapılmayacaktır’ bilgisini veriyor. Bankayı savunma şeklide; internet sitemizde bu bilgi mevcuttu, müşteri hizmetleri personelleri konuyla ilgili detay bilgi sahibi değildir oldu... Müşteri memnuniyeti adı altında açmış olduğunuz bu birim bu gözle görülebilir mağduriyeti bile gideremiyor. Konuyu önce tüketici hakem heyetine sonra da yargıya taşıyacağım. Kendi hatanızı müşteriye yansıtmak size her zaman kaybettirecektir. Mertcan Çakır

  • Kuveyt Türk Temsilcisi01 Ocak 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön