06 Eylül 2016

Kuveyt Türk İstemsiz EFT Yapımı.

22.08.2016 tarihinde EFT talimatı verdim. 80 TL talimat verdim pazartesi 80 TL yapmış. Bir baktım 1 dk sonra 2. bir talimat yapmış. 80 +80 yatırmış isteğim dışında. Bu nasıl banka ya, bu nasıl İslami banka? Sonuç alamıyor, bu işlemden yapacak bir şey yok diyor. Sizin her işiniz böyle mi? Ben havale- EFT yapmaya çekiniyorum artık, fazladan atacak diye. Karşı tarafı tanımıyorum, alışveriş yaptım EFT karşı tarafa ulaşamıyorum. Gitti para saçma sapan bir sebepten. Bunun sorumlusu sizsiniz. Allah'a havale ettim.

İsmail 534 Okunma

Cevaplar

  • İsmail19 Eylül 2016

    Çözüm odaklı çalışmayan bir banka bir de katılım diye bu bankayı kullanıyoruz. Aramış bana diyor bizde bir sıkıntı yok siz 2 kere yaptınız EFT talimatını. O dandik mobil şuben yüzünden hata vermesi yüzünden EFT 2 kere yapıldı sizin yüzünüzden kabullen ve özür dile. bir de arayıp siz yapmışsınız diyor. Sen daha kendi hatandan haberin yok. Sizi şikayet etmekten bıktım siz müşteri odaklı çalışmıyorsunuz. Bu kaçıncı başka bankaya geçmem kesinleşti. Kendimle beraber emin ol 5 kişiyi sizin bankanızdan müşteriliğini keseceğim. Arama bir daha beni.

  • İsmail10 Eylül 2016

    1 hafta geçti ne araması be. Sizin hatanizi müşteriler mi çekecek.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi06 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön