Kuveyt Türk İstemsiz EFT Yapımı.

İsmail Eray D. |

22.08.2016 tarihinde EFT talimatı verdim. 80 TL talimat verdim pazartesi 80 TL yapmış. Bir baktım 1 dk sonra 2. bir talimat yapmış. 80 +80 yatırmış isteğim dışında. Bu nasıl banka ya, bu nasıl İslami banka? Sonuç alamıyor, bu işlemden yapacak bir şey yok diyor. Sizin her işiniz böyle mi? Ben havale- EFT yapmaya çekiniyorum artık, fazladan atacak diye. Karşı tarafı tanımıyorum, alışveriş yaptım EFT karşı tarafa ulaşamıyorum. Gitti para saçma sapan bir sebepten. Bunun sorumlusu sizsiniz. Allah'a havale ettim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Eray D.
  19 Eylül
  14:40

  Çözüm odaklı çalışmayan bir banka bir de katılım diye bu bankayı kullanıyoruz. Aramış bana diyor bizde bir sıkıntı yok siz 2 kere yaptınız EFT talimatını. O dandik mobil şuben yüzünden hata vermesi yüzünden EFT 2 kere yapıldı sizin yüzünüzden kabullen ve özür dile. bir de arayıp siz yapmışsınız diyor. Sen daha kendi hatandan haberin yok. Sizi şikayet etmekten bıktım siz müşteri odaklı çalışmıyorsunuz. Bu kaçıncı başka bankaya geçmem kesinleşti. Kendimle beraber emin ol 5 kişiyi sizin bankanızdan müşteriliğini keseceğim. Arama bir daha beni.

 • İsmail Eray D.
  10 Eylül
  11:26

  1 hafta geçti ne araması be. Sizin hatanizi müşteriler mi çekecek.

 • 06 Eylül
  16:35

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz.
  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.