Kuveyt Türk İnternet Hesabımdan Dolar Bozduramadım!

Emin G. |

Arkadaşlar Kuveyt Türk üzerinden aldığım doları bozdurmak için internet hesabını açtım hepsini aynı anda bozduracaktım fakat o da ne ? Bir uyarı : günlük limitinizi aştınız. Ne? olacak şey mi limit aşmak da ne demek yani kendi paramı bozduramıyorum bankayı aradım ertesi gününü bekleyeceksiniz dedi.

Telefondaki yetkili bankaya gelin bozalım dediler. O kadar vaktim yoktu ve banka bana 1 saat mesafede ayrıca yol parası filan da cabası. Sonra bankadan şöyle bir öneri geldi , dediler ki: "beyefendi bize bozmak istediğiniz miktarı faks çekerek iletin". Duyduklarıma inanamıyordum mecbur kabul ettim faks çektim bankadan arayan yetkili,o anki satış değerinin 2 kuruş aşağısından bozabileceğini dedi.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  13:58

  Sayın Müşterimiz,

  Talebinizle ile ilgili size birimimiz tarafından 21.05.2014 tarihinde bilgilendirme yapılmıştır. İnternet bankacılığı limitleri standart olmadığından sadece şubelerimiz tarafından yükseltilebilmektedir. Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Kuveytturk Katılım Bankası

 • Emin G.
  28 Temmuz
  13:02

  ya ne lakayit bankasınız siz yaaaa :))

 • Emin G.
  28 Temmuz
  13:01

  ne limit arttırımı kardeşim paramı çaldınız resmen. şu tavrınızla bile ne kadar lakayit olduğunuz belli..:)

 • 20 Ocak
  15:49

  Sayın Müşterimiz,

  İnternet bankacılığı limit artırımı hakkında iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. Gün içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Kuveytturk Katılım Bankası