03 Eylül 2013

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı Kullanımı!

Kuveyt Türk'ü hem kurumsal, hem de bireysel anlamda senelerdir severek kullanırım. Yaklaşık 1 ay önce yeni tasarımıyla bir internet şubesi yayına sundular ve benim için kara günler başladı.

Kuveyt Türk'ün internet şubesini o kadar sık kullanıyordum ki, yeni tasarımın kullanışsızlığı, gereksiz teferruatlarla ve hatalarla dolu olması beni artık bezdirdi. Kuveyt Türk'e bir çok şikayette bulundum ve hep ilgili birime aktarıldı gibi cevaplar aldım fakat hiçbir düzelme olmadı.

En azından eski internet şubesinin linkini de sayfalarına koysalar da işimizi rahat rahat görebilsek. Aksi takdirde üzülerek işlemlerimi başka bir banka kullanarak yapmak durumunda kalacağım.

Levent 854 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz; Düşüncelerinizi ilettiğiniz için biz teşekkür ederiz. İyi günler dileriz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

  • Levent'in Teşekkür Mesajı03 Eylül 2013

    Kuveyt Türk'e ilgisinden ve geri dönüş hızından dolayı çok teşekkür ediyorum.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bankamızda geçişi olan internet şubesinde yaşadığınız sıkıntılar ile ilgili talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön