Ali B. Teşekkür Mesajı

Durum sonuçlandı parayı tarafımıza iade ettiler.

Kuveyt Türk Hesaptan Bilgim Dışında Para Çekilmiş!

Ali B. |

Kuveyt Türk bankası Kurtköy şubesinde bulunan hesabımdan bana sorulmadan yapılmış olan Dask sigorta poliçem yapılmış olduğu halde yeniden yapılarak bana borç çıkartıldı. Halbuki zorunlu sigortam Axa Sigorta tarafından zamanının da yapılmış ve bankaya bildirilmiştir.Bunu düzeltmeleri için bankayı aradığımda bir çok evrak ve ödeme dekontu isteyerek bana zorluk çıkardılar kendi hataları olmasına rağmen. Haksız yere hesaptan düşülen paramın en kısa zamanda hesabıma geçirilerek bana bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz Sigorta Sigorta İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  08:39

  Sayın Müşterimiz,

  Sigorta poliçeleri hakkında iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır.İletişim bilgilerinizden gün içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

  Kuveytturk Katılım Bankası

 • 16 Eylül
  09:55

  Sayın Müşterimiz;

  Bankacılık hizmetlerinde Kuveyt Türk'ü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Kuveyt Türk Katılım Bankası

 • Ali B.
  09 Eylül
  21:09

  Durum sonuçlandı parayı tarafımıza iade ettiler.

 • 22 Mart
  10:19

  Sayın Müşterimiz;

  Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Bankamızdan yapılan sigorta iptal işlemleri ile ilgili talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Kuveyt Türk Katılım Bankası