04 Eylül 2013

Kuveyt Türk Hatalı Bilgilerle İhtiyaç Kart Satışı Yapıyor!

Kuveyt Türk firması ekte gönderdiğim fotoğraftaki İhtiyaç Kart broşürün kullanarak aynı bilgilerle yaptığı satıştan sonra yapılan tanım değişikliğinden dolayı oluşan mağduriyetimi çözememiştir. İki farklı satış temsilcisinin verdiği bilgiler bu broşürde yazan bilgilerle aynı olmasına rağmen daha sonradan yapılan değişiklik nedeniyle mağdur oldum.

Kartta da yazıldığı gibi 10TL'nin altındaki alışverişlerin taksitlendirilmeyeceğini düşünerek daha yüksek miktarlarda alışveriş yaptım fakat ilk ekstrem geldiğinde öğrendiğime göre bu limit 50TL'ye çıkartılmış ve ne broşürler güncel ne de bana böyle bir bilgi verildi. Bununla beraber içinde bulunduğum mağduriyet çözülemedi. Bundan dolayı şikayetçiyim.

Sezer 309 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bankamızdan aldığınız İhtiyaç Kartınızın taksitlendirme işleminin yapılmaması ile ilgili talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön