Kuveyt Türk Gültepe Dilekçe Yazdırdığı Halde Hesabımı Kapatmamış!

Mehmet N. |

21.02.2014 cuma saat 16:25 Gültepe Kuveyt Türk şubesine gittim hesap özetlerini almak ve tüm hesaplarımla ilgili sözleşmelerimin kopyasını almak ayrıca tüm hesaplarımı da kapatmalarını istedim dilekçe yazmam istendi bende yazdım, bana hesap özetini verdiler. Sözleşmelerimi vermediler burada yok genel müdürlükten isteyip gelecek önümüzdeki salı gününden sonra gelin dendi.

Dilekçe yazdım halde ve kimlik bilgilerim ide vermeme rağmen hesabım kapanmamış. Telefondaki müşteri hizmetleri yetkilisi tekrar şubeye gitmemi talimat vermemi söyledi. Artık yeter! Savcılığa gideceğim. Bilgilerim alınacak işlemim yapılmayacak!

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  08:42

  Sayın Müşterimiz,

  Talebinizle ilgili size 26.02.2014 tarihinde detaylı bilgi verilmiştir.Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Kuveytturk Katılım Bankası

 • Mehmet N.
  04 Mart
  21:15

  yardımcı olmak ve sorunlarımı çözmek yerine birbirleri ile çelişen çelişkili ve yanıltıcı savunmacı yaklaşım sergilendi. gelsin paralar gitsin mağdurlar anlayışı hakim Kuveyt Türk bankasında. hayrını görmesinler. sorunum çözülmedi daha da berbat oldu

 • 26 Şubat
  10:15

  Sayın Müşterimiz,

  Hesap kapatma işlemleri hakkında iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. Gün içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Kuveytturk Katılım Bankası