22 Aralık 2015

Kuveyt Türk Fiziki Altın Teslimat Komisyonu İadesi!

21.12.2015 tarihinde bankanızın Feriköy şubesinizden hesabımda bulunan 66 gr. altınımı fiziki olarak teslim almak istedim ve tarafımdan 63,81 TL komisyon ile 3,19 TL BSMV toplam 67 TL masraf tarafımdan tahsil edilmiştir.

Bu alınan komisyonun haksız olduğunu beyan ediyor ve iadesi istiyorum çünkü halihazırda şubede fiziki altın mevcut idi. Bu altını alırken ne gibi bir komisyon oluşuyor da tarafımdan tahsil ettiniz. Sizin gibi faize dikkat eden bir katılım bankanın böyle bir komisyon alması utanç vericidir. Ki bu alınan komisyon kesinlikle faizdir. İadesini bilgilerinize sunarım.

Teoman 609 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi22 Aralık 2015

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön