03 Temmuz 2015

Kuveyt Türk Firmamız Hakkında Verilen Yanlış İstihbarat Sonucu Kötü İtibar.

Kuveyt Türk bankası sirkeci şubesindeki müşteri temsilcisi İ*** A** Ş*** egoları nedeniyle bankayla herhangi bir problemimiz olmamasına rağmen arayan müşterilerimize mali verilerimiz hakkında kötü intiba verdiği tarafımızca tespit edilmiştir. Ticari hayatımızı verdiği yanlış bilgilerle olumsuz etkilemektedir.

Kendini bilmez bir müşteri temsilcisinin verdiği yanlış bilgiler tarafından firmamız defalarca maddi manevi zarara sokulmuştur. Kendisinden firma olarak şikayetçi olup gerekli resmi makamlara da durumu taşıyacağımızı belirtmek isteriz. Şahısın kendisine dahili telefonundan ve şubeden ulaşamıyoruz. Yapılan bu yanlışın bankanız tarafından düzeltilmesini arz ederiz.

Ayhan 868 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön