Kuveyt Türk Döviz Alımında Yaptığım Ufak Bir İşlem Hatası!

Ferhat A. |

Kuveyt Türk müşterisiyim ve bugün sabah saatlerinde mobil bankacılıkla dolar alımı yaptım 2000 dolar ve dolar alımına devam etmek için tekrar döviz işlem yaptım o arada alım yapayım derken aldığımı saniyeler içinde sattım ve bunu mobil şube bankacılığı döndüğü için hata oldu sonrasın da zaman kaybetmeden müşteri temsilcisini aradım ama adam boş boş konuşuyor çözüm sunduğu yok ve ben daha önce böyle bir işlem yapmadım diyor yapmadıysan ne işin var orda anlayacağınız 500 liraya yakın sadece saniyeler içinde banka tarafından mağdur edildim halbuki mobil işlem sistemlerinde işlem iptal butonlarıda olmalı kısacası Kuveyt Türk Faizsiz haramsız banka diye güveniyoruz ama boşaymış.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat A.
  03 Mart
  14:34

  Benim param ucup gittikten sonra ve ben bankanızda olan paramı çektikten sonra artı sizin hikayelerinizi dinlemekten bıktıktan sonra ne yazıpçizseniz yalan derim

 • 13 Eylül
  12:22

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz.
  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.