06 Mayıs 2013

Kuveyt Türk Çalışanların İlgisizliği!

30.04.2013 vadeli senet için Kuveyt Türk deki banka hesabıma para yatırıp, müşteri temsilcimi arayıp senedin hesaptan ödenmesini istedim. Banka yetkilileri işlemin gerçekleşeceğini söylediler.
02.05.2013 de bankadan arayan yetkili otomatik ödeme talimatından dolayı faturaların ödendiğini, hesaptaki bakiyenin yetersiz olmasından dolayı senedin ödenmediğini ve protesto çekildiğini söyledi.

Neden haber verilmediğini sorduğumuzda,çok meşgul olduklarını söylediler. Uzun süreden beri aynı bankayla çalıştığımız halde böyle bir durumda bilgilendirilmeyip mağdur edildik. Firma sahibi biri olarak bu durum bizim için hiç hoş olmadı. Kuveyt Türk çalışanlarının ilgisizliğinden şikayetçiyim.

Ali 118 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Personellerimizin davranışından memnun olmadığınıza dair iletmiş olduğunuz talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön