24 Ocak 2014

Kuveyt Türk Broşürdeki Yazıyı Uygulamıyor.

İlk müşteri olmak ve hesap açmak için gittiğimde verilen bilgiler ve broşürler deki yazanlar; hesap açarken dini hassasiyetleri olan sizlere aynı hassasiyetle hizmet ediyoruz, hiçbir işlem ücreti almıyoruz yoktur denildi. Bende hesap açtım ve altın gününde fiziki altınımı şubede saflaştırıp kar payı katılım hesabıma 6 aylık dönemler için yatırdım. 1 yılın sonra 225 gram için verilen kar payı 1,73 gram. İkinci şikayetim fiziki altın olarak yatırdığımı tekrar altın olarak çekmek istediğimde bana gişedeki görevli çekeceğin her gram için 1 TL paketleme ücreti var haberin var değil mi dedi . Ben 3 defa Kuveyt Türk'e şikayette bulundum bana mail olarak gelen; bilgi için 4443123 iletişime geçebilirsiniz.

Mehmet 837 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 04 Şubat 2014

  yardımcı olmak ve sorunlarımı çözmek yerine birbirleri ile çelişen çelişkili ve yanıltıcı savunmacı yaklaşım sergilendi. gelsin paralar gitsin mağdurlar anlayışı hakim Kuveyt Türk bankasında. hayrını görmesinler.

 • Mehmet 01 Şubat 2014

  yardımcı olmak ve sorunlarımı çözmek yerine birbirleri ile çelişen çelişkili ve yanıltıcı savunmacı yaklaşım sergilendi. gelsin paralar gitsin mağdurlar anlayışı hakim Kuveyt Türk bankasında. hayrını görmesinler.

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

  yardımcı olmak ve sorunlarımı çözmek yerine birbirleri ile çelişen çelişkili ve yanıltıcı savunmacı yaklaşım sergilendi.

 • Kuveyt Türk Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili size 24.01.2014 tarihinde gerekli bilgiler verilmiştir. Dilerseniz yasal haklarınızı arayabilir, Türkiye Katılım Bankalarına durumu iletebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Kuveytturk Katılım Bankası

 • Mehmet 24 Ocak 2014

  kar payı veriyoruz diyorlar 1 yıl lık verdikleri kar payı 1,73.birde dini referans gösteriyorlar.

 • Mehmet 24 Ocak 2014

  size kim bilgi verdi isimleri ne idi diye diye soruyor 1 yıl geçmiş hesap açalı bana isim soruyorlar kaldıki broşürlerinde de aynen şöyle yazıyor, Kuveyt Türk birçok konuda olduğu gibi,hesap işletim konusunda da müşterisinin cebini düşünüyor ve herhangi bir koşul olmaksızın,hiçbir müşterisinden hesap işletim ücreti almıyor. örneğin,bankada bulunan bir hesabınızdan,kıredi kartı hesabınızdan,kullandığınız konut,araç veya ihtiyaç finansmanı hesabından,kira veya fatura ödemeleri hesabınızdan;kısacası sahip olduğunuz hiçbir banka hesabından hesap işletim üçreti tahsilatı yapmıyor.kuveyt türk bankacılık alanında ilk olan bu uygulamasıyla,banka ile çalışmak zorunda olup hesap i,şletim ücreti ödemek istemeyen müşteriler için en kazançlı adres olduğunu bir kez daha kanıtlıyor... şimdi soruyorum bu kadar yazılı ve sözlü bilgiyi verip neden işlem ücreti alınıyor.

 • Kuveyt Türk Temsilcisi24 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, Fiziki altın komisyonları hakkında iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır.Gün içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Kuveytturk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön