Kuveyt Türk Bankasının Umursamazlığı!

Vural G. |

26 Temmuz'da Kuveyt Türk kredi kartı limitimi bizzat kendim 7000 TL'den 6000 TL'ye, 15 Ağustos'da da yine kendim 6000 TL'den 5000 TL'ye indirdim. 24 Ağustos'da tekrar 6000 TL limit isteyince ret geldi ve şok oldum. Limit isteğimin neden reddedildiği ile ilgili kimse açıklamada bulunmuyor hatta müşteri temsilcisi ters ters konuştu, şimdiye kadar ödemelerimi zamanında yaptım ve kendim düşürmüştüm limitimi, maaşımda da değişiklik yok, onun ötesinde kimse limitin düşerse limitinizi artıramazsınız diye de uyarmadı. Katılım bankacılığı, islami kurallara uygun diye tercih ettiğim bu bankanın kredi kartında diğer banka kartlarına tanınan neredeyse hiçbir kampanyadan yararlanamıyorsunuz, neden diyorsunuz doyurucu bir açıklama yok, kredi kartı konusunda diğer bankaları tercih etmediğim için pişman ediyor insanı maalesef bu banka!

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  09:16

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz.
  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.