Kuveyt Türk Banka Çalışma Saatleri.

Turhan E. |

18.02.2015 tarihinde saat 16.25 sularında Kuveyt Türk Ihlamurkuyu Şubesi gittim. Bankanın kapalı olduğunu kapısında hava muhalefeti nedeniyle saat 16:00'da kapandığını yazmışlar. Bende neden böyle bir işlem yapıldığını sorduğumda genel merkezin böyle karar aldığını söylediler. Bende böyle keyfi bir karar olabilir mi dedim. Bana hava muhalefetini öne sürdüler.

Saat 17:00'de kapanması gerekirken bir saat önce kapatmışlar. Bende diğer bankalara baktığımda onların 17:00'ye kadar açık olduğunu gördüm. Böyle bir keyfi karar ile müşterilerini mağdur etmişlerdir. Diğer bankalarda çalışanlar çalışıyor da bunlar neden çalışmıyor acaba? 19.02.2015 tarihinde de aynı saatte yani 16:00'da kapanacağını söylediler.

Etiketler :

Şube Fiziki Şartlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  09:53

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz.
  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.