Kuveyt Türk Altın Hesabı Açtığıma Pişman Oldum!

Neslihan Ö. |

2014 yılının ocak ayında Kuveyt Türk Bankasından 20647 TL karşılığında 212,86 gram altın alıp hesap açtırdım. O zaman 97 TL/gr olan altınımı bugün bozdurmak istediğimde 25736 TL'yerine 19300 TL verdiler. Hesap annemin adına olduğu için ve annem çektiği için haberi akşam öğrendim. Şu an elim ayağım titriyor. Bir hesaba yatırdığım altın değerlenmiş olmasına rağmen yatırdığım miktarın altına nasıl düşer. Arada makas falan var diyorlar ama inanasım gelmiyor. Yatırdığım fiyatın altına nasıl düşer. Eğer altın değerlenmemiş de düşmüş olsaydı demek ki Kuveyt Türk'e borçlu olacaktım. Acilen altınımızı geri istiyoruz. Faizsiz falan diyip annem gibi yaşlı kadınlar mağdur ediliyor. Durumun bir an önce düzeltilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Şube Yatırım İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan Ö.
  12 Mayıs
  11:10

  Evet ben bugün şubeye gittim annemle. Anneme altın hesabı açtıklarını söylemişler. Annemin elinde götürdüğü altına altın hesabı elinde götürdüğü paraya da vadeli hesap açmışlar. Ben annemin parası olduğu için karışmadım ama artık yaptıkları hatayı kabullenmiyor olmaları beni çileden çıkardı. Resmen kadına teyzecim şu kadar altının olan hesap var diye deftere yazdırmışlar ama altın dışındaki kısmı 1 seneden uzun bir zaman için hiçbir işe yaramayan vadesiz hesaba atmışlar. En sonunda elimizdeki yazı ile müdüre çıktık. Müdür bizim hatamızdır genel müdürlüğe bildireceğim dedi. Ama ne çıkar ne olur bilemem.
  İlgine çok teşekkür ediyorum.

 • 12 Mayıs
  09:15

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz.
  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.