17 Ocak 2014

Kuveyt Türk Altın Gününde Yanılttı.

Kuveyt Türk Altın Cuması fiziki altın toplama kampanyasına katıldım ama beni yanılttılar diye düşünüyorum. Çok güvendiğim, bütün paralarımı değerlendirdiğim bankamdan inanın soğudum. Nedenini gelince altın ile ilgilenen arkadaşa sordum bir çeyrek ne kadar saf altın ediyor diye ; 1,6 gram saf altın eder dedi. Ben 15 çeyrek altın verdim, hesabıma 23,75 gram altın olarak geçmiş.
15 ile 1,6 rakamını çarptığımızda 24 gram olması gerekiyor. Bu şekilde beni yanılttıklarını düşünüyorum. Bir anlık dalgınlık yoksa ben bunu hesap ederdim. Her durumda kazanmasını biliyorlar. En kısa sürede tüm hesaplarımı boşaltacağım ve hesaplarımı kapattıracağım.

Mehmet 468 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili size 20.01.2014 tarihinde detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Kuveytturk Katılım Bankası

  • Mehmet20 Ocak 2014

    valla çözüm bulamadılar.beni kayıp ettiler.en kısa sürede hesaplarımı kapatatacağım.Aman arkadaşlar kesinlik kuvettürk ün fiziki altın toplama kampanyasına katılmayın.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Fiziki altın toplama kampanyalarımız hakkında iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt alınmıştır.Gün içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Kuveytturk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön