23 Aralık 2014

Kuveyt Türk Altın Gününde Ekspertizin Yaptığı Hatalı İşlem.

2014 Temmuz ayında Isparta Kuveyt Türk'de eşimin takılarını gram altına çevirip altın hesabına yatıralım demiştik. Ekspertiz olacak elaman çeyrekleri sayarken içindeki 2 tane yarım altını da çeyrek olarak sayıp 1.7 ile çarptı sonucu kağıda tartmadan yazdı bende deftere not alıyordum gerek yok ben size vereceğim dedi.

Sonra baktık ki o hesapladığı kağıt değil de bankanın kendi pusulası elimize verildi. Hemde neyin nereye yazıldığı karışık vaziyette. Sonra itiraz dilekçesi yazdık cevap olarak bir bayan görevli aradı biz sizin hesaplamaları inceledik bir karışıklık yok deyip kapattılar. Halbuki öğrendiğime göre gönderdiğimiz altınlar çoktan eritme kazanlarına girmiş.

Mehmet 1.845 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 05 Ocak 2015

  Ekspertizlerin sayım yaptıkları yerde niye güvenlik kamerası yok. Eğer kamera olsaydı 1 hafta sonra da olsa bizim itirazımız oradan izlenebilecekti. Hem hesapların pusulaya karışık yazıldığından bahsettim buradaki ısparta şubesi hiç onun için beni arayıp soruşturmuyorlar

 • Kuveyt Türk Temsilcisi23 Aralık 2014

  Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

 • Mehmet 23 Aralık 2014

  kiralık kasada 1 yıl durmuştu

 • Mehmet 23 Aralık 2014

  bizim 2 yarım altını çeyreklerin içinde görememizin sebebi takıların düğünden hemen sonra aynı bankanın kiralık kasasına yatırmamız ve ardından gram altına çevirmek istememizdi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön