16 Aralık 2013

Kutupayisi.com Ürünümü Göndermiyor!

Bir hafta önce Kutupayisi.com'dan bir çift Vibram ayakkabı aldım. Üç gün sonra herhangi bir bildirim gelmeyince 02122430430 no'lu telefondan firmayı aradım. Ne birilerine bağlanıyor, ne bir bilgi veriliyor. Bir hafta boyunca her gün aradım. İlk gün "sorumlu kişi toplantıda" bahanesi uyduruldu, ikinci gün "yemeğe gittiler gelince arayacaklar" bahanesi verildi.

"Burada yoklar", "izindeler", bugün ise tekrar "yemeğe gittiler dönünce arayacaklar" bahanesiyle karşılaşınca herhangi bir kişiyle görüşemeyeceğimi anlamış bulunuyorum. Ürünü almadan önce ve aldıktan sonra attığım e-postalara da dönüş olmadı. Defalarca "kaydınızı aldık, en kısa sürede arayacağız" denildi ancak arayan soran yok!

İsmail 323 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı20 Aralık 2013

    1 haftadır her gün arayıp ulaşamadığım halde sikayetvar.com'a girdiğim konunun ardından yıldırım hızıyla cevap veren, ayın 13'ünde iade yaptığını ifade ettiği halde ayın 18'inde iademi gerçekleştiren kutupayisi.com'a teşekkür ediyorum.

  • Kutupayisi.com Temsilcisi16 Aralık 2013

    Merhabalar; Öncelikle yaşadığınız aksilik için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bunun dışında internet alışverişlerinde telefon ile değil mail ile bilgi akışını sağlamaktayız. Sipariş tedarik süresi ortalama 3 iş günü ile 7 iş günü olup, yasal süreç 30 iş günüdür. Tarafınızdan bize gelen tek mail ayın 13'nde telefonla ulaşamadığınız için iade istediğiniz bir maildir ve buna karşılık iade işleminiz aynı gün yapılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön