11 Şubat 2014

Kutup Pazarlama'dan Aldığım Samsung S4 Cep Telefonum Orijinal Değil.

Ankara CEPA AVM deki Cepa Samsung Bayisinden 24/08/2013 tarihinde cep telefonu aldım. Alırken Samsun'da ikamet ettiğimi, bir sorun yaşarsam Samsun'daki Samsung servisine giderek
tamirini yaptırıp yaptıramayacağımı sordum. Herhangi sorun yaşamayacağımı her Samsung servisinde tamirini ücretsiz yaptırabileceğimi söylediler.

Bataryasında şişme oldu bu yüzden tamir için servise gittiğimde bu telefonun Hindistan için üretilmiş paralel ürün olduğunu ücretsiz tamir edemeyeceklerini söylediler. Kutup Pazarlama'yı aradım ve telefonumun parelel ürün olduğunu orjinaliyle değiştirmeleri istedim fakat kabul etmediler. En kısa zamanda orijinal ürünle değiştirmeleri istiyorum.

Ayşe 605 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe14 Şubat 2014

    Herhangi bir yanlış anlaşılma yok. Orijinal denilerek bana satılan ayıplı malın iadesini istiyorum. Samsung bayi olarak girdiğim bi alışveriş merkezinden ben samsung garantisi alamıyorsam vede üstelik hiç uyarılmadan paralel ürün satılıyorsa bence bu tamamen haksızlık. Paralel ürün olduğunu ben serviste öğrendim. Bunu bana ilk başta alırken söylemeniz gerekirdi. En kısa sürede maduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz ; Daha önceki süreçte de telefonda sözlü bilgilendirdiğimiz ve detaylarını aktardığımız üzere yanlış anlaşılma yaşandığını düşündüğümüz bu konu ile ilgili ürününüzde teknik açıdan bir arıza ve benzeri sorunlar yaşamanız durumunda bizlere her zaman ulaşabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz. Bizlere 0312 256 48 78 numaralı telefondan ve [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Müşteri İlişkileri Birimi Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ne ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön