23 Ocak 2014 #2252619

Kutup Pazarlama'dan Aldığım Telefonu Geri Almıyorlar

03.01.2014'te Cepa Samsung'dan aldığım Samsung Pocket Neo telefonu hiç kullanmadığım, sim kartını dahi takmadığım şekilde geri vermek istedim. Hediye olarak almıştım ama gerek kalmadığından geri vermek istedim ama almadılar. Sebep olarak da kutunun açılmış olduğundan bahsettiler.


Sayın Yetkili: Zaten mağaza görevlisi telefonu teslim ederken içindeki garanti belgesini doldurmak için kendisi açıyor, sonra kontrol etmeden vermiyoruz diye açıp kontrol ediyor. Geri vermek istediğimde de kutu açıldıysa geri alamayız deniliyor. siz dalga mı geçiyorsunuz? zaten kutuyu açan sizsiniz.


Sonuç olarak telefonu iade edip, yapmış olduğum ödemenin tarafıma geri verilmesini talep ediyorum.

Erdem 462 Okunma

Cevaplar

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz ; Ürünün sizlere açılarak teslim edilmesinin nedeni, ürünün siz değerli müşterilerimize sağlam ve eksiksiz teslim edilmesi amacı ile ve sonrdan olacak mağduriyetlerin önüne geçilmesi maksatlıdır. Gerek yasal yönetmelikler, gerekse de marka uygulamaları bu tür iade yada değişimlere izin vermemektedir. Kutusu açılmış bir ürünü, bir tüketiciden iade alarak başka bir tüketiciye satmamaktayız. Bu tip bir uygulamayı da etik açıdan doğru bulmamaktayız. Bilgilerinize sunar, Mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Müşteri İlişkileri Birimi Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ne ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön