21 Ekim 2015

Kutup Pazarlama Ürün Garantisi!

Kutup Pazarlama Cepa mağazasından B**** marka bir bulaşık makinası satın aldım. Bunu alırken de ek olarak 3 yıl garanti yapabileceğim söylendi. B**** garantisi olduğunu düşünerek kabul ettim ve 239 TL ödedim. B**** servisi bulaşık makinamı kurarken aldığım garantinin firma garantisi olduğunu, kendilerinin verdiği garantinin 4 yıl ve 140 TL civarı olduğunu belirtti.Firmaya bunu ilettim ve garantinin iptal edilip paramın iadesini istedim. İade edemeyeceklerini, hediye fişi verebileceklerini söylediler. Genel merkezlerini arayıp tüketici mahkemesine mi gideyim dediğimde aldığım cevap siz bilirsiniz oldu. Hizmet bedeli altında aldığınız ücretin tarafıma iadesini istiyorum.

Muharrem 392 Okunma

Cevaplar

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi26 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Üretici garantisi bittikten sonra müşterilerimiz 257 1 700 VIP müşteri hizmetleri hattını arayarak daha hızlı ve etkili hizmet almaktadır. Teknik servis hizmeti üretici firmaların yetkili servis istasyonları tarafından yerine getirilmektedir. Kutup Plus Ek Garanti hizmetinde müşteri memnuniyeti sektör ortalamasının çok üzerindedir. Garanti uzatma (Kutup Plus++) hizmetinin Kutup A.Ş ye ait olduğu Mağazada bulunan tüm görsellerde (TV slayt-reklam-afiş-broşür vb..), tarafınızca imzalanan sipariş formunda ve teslim edilen faturada açıkça belirtilmektedir. Hizmetin farklı bir firmaya ait olduğu şeklinde yorumlanacak hiçbir görsel, belge veya bildirimimiz bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Bize ulaşmak için; Tel: 0312 256 48 78 /pbx yada [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

  • Muharrem23 Ekim 2015

    Sayın yetkili, ben hizmet kalitenizi sorgulamıyorum. Yanlış anlama ya da eksik bilgilendirme bile olmuş olsa (ki öyle değil, bana ne söylendiğini gayet iyi biliyorum) kullanmadığım bir hizmeti iade edebilmem gerekir, yerine hediye kartı almak değil. Bu kadar basit bir konuda bile uzun uzun açıklama yapıp kendinizi korumaya çalışmanıza anlam veremiyorum (önceden hazırlıklı olduğunuz belli oluyor, bildiğiniz yerden sormuşum). Kusura bakmayın demek bu kadar zor olmamalı. Neyse siz bilirsiniz. Ben para kaybettim, siz bir müşteri. 2015 cironuza 239.40 TL eklediniz, tebrikler. İster istemez bu paraya bir şey alacağım sizden. Size hayatta başarılar diliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön