18 Eylül 2015

Kutup Pazarlama Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri

15.09.2015 tarihinde Kentpark mağazasından bir uhd TV, ısrarla sattıkları bir +4 yıl garanti ile TV sehpasını en geç ertesi gün teslim edilmesi koşulu ile aldım. Ertesi gün TV geldiğinde sehpa yoktu yanlarında. Akşamki programımızı bekleyip sehpayı aldık ancak H*** beyin söylediği gibi kurulum yapmadılar.


Taşıma kolaylığı nedeniyle kutusunu çıkardıklarını söyledikleri sehpayı bırakıp gittiler. Biz TV koymak isteyince anladık ki tekerlerden biri yok ve diğer tekerler sanki teşhirde kullanılmış gibi pis. Mağazayı aradık ve ertesi gün 11:00 e kadar eşimin izin alıp bekleyebileceğini belirttik. B*** hanım konuyla ilgileneceğini söyledi ama sabah 10:00 gibi aradığımda konuyu unutmuş gibiydi.

Ergun 376 Okunma

Cevaplar

 • Ergun21 Eylül 2015

  Sehpa sorununu çözümü için Kutup Pazarlama eşime teşekkür etmeli. Ancak sorunlar daha henüz çözülmedi. 16.09.2015 akşamı gelen sehpa faturalı gelmesine rağmen, öğlen irsaliye ile gelen TV'nin faturası ve ek alınan sigorta paketi hala gelmedi. Hafta sonu mağazada sorduğumuzda faturanın sistem değişikliği nedeniyle başka bir yerden gönderildiği söylendi. Takipçisiyiz.

 • Kutup Pazarlama Temsilcisi19 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Sorun çözüme kavuşmuş olup Kutup A.Ş yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, mutlu günler dileriz. Saygılarımızla,

 • Kutup Pazarlama Temsilcisi18 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili departmana iletilmiş olup tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Bize ulaşmak için; Tel: 0312 256 48 78 /pbx yada [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

 • Ergun18 Eylül 2015

  Aslında şikayetimi tam da yapamadım. Çünkü müşteri hizmetlerinden E. beyi arıyorum ancak bana geri dönüleceği söylenip bir türlü dönülmüyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön