20 Mart 2013 #1695994

Kutup Pazarlama Para İadesi Hala Yok!

16.03.2013 tarihinde ankara ankamall samsung kutup mağazasından aldığın buzdolabı (samsung RT 4832RKASL/TR) fiyatı 1999 tl +samsung marka elektrik süpürgesi hediyeli 24 ay taksitli ve 3 sene uzatmalı 2424 tl fiyatla satış sağlanmış kredi kartından çekilmiştir.17.03.2013 tarihinde de merak unsuru olarak aynı mağazanın ankara cepa mağazasına sorduğumda aynı koşullarda bana verilen fiyat 2248 tl olduğunu söyleyince ankamall daki sözleşmeyi iptal etmek istedim.


Fakat ordaki çalışan H. bey ters konuşmalar bu fiyata veremezler gibi laflar konuşarak bir daha aradığımda telefonlarımı meşgule alarak dönüş yapmamıştır. cepa mağazası paramın iade edileceğini söylemiştir ama hala sonuç yok.

Hasan 269 Okunma

Cevaplar

  • Hasan20 Mart 2013

    kutup firması olarak sattığınız ürünün hasarlı olmasına rağmen siz Gürkan bey benim ve eşimle konuştuğunuzda gereken işlemleri yapıyorum diyorsunuz ama değişimi için uğraşıyorum derken samsung genel merkeze ürün değiştiremiyoruz diye mail atılmış kutup mağazasının ne olduğu ve samsung genel merkezinden de olumlu sözler söylenmediği ortaya çılmıştır.firmanız hakkında gerekli işlemleri yapılacağı bildirilmiştir. firma değilsiniz.ben bu konuyu bütün herkesle paylaşacak ve işin peşini bırakmayacağım.

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz ; 20.03.2013 tarihi itibari ile firmamıza yapmış olduğunuz işlem sorgulamasında, iade işleminin yapıldığı ve talimatların bankaya gönderildiği bilgisi tarafınıza verilmiştir. Banka tarafından yapılan kontrolden sonra ilgili tutar hesaplarınıza aktarılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Müşteri İlişkileri Birimi Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ne ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön