30 Nisan 2013 #1771529

Kutup Pazarlama Ön Sipariş İptali!

Firmanın Gordion AVM şubesinden, 21-04-13 tarihinde bir adet Samsung Galaxy S4 model cep telefonunu, 27-04-13 tarihinde teslim edilmek üzere satın aldım. 27-04-13 tarihinde satın almış olduğum mağazaya gittiğimde, ürünün ellerinde olmadıklarını belirttiler. Ben de ön siparişimin iptal edilmesini talep ettim ve ürünü o esnada temin edebilen başka bir yerden satın aldım ve sipariş iptali istedim.


30-04-2013 tarihinde merkezden birisi telefonla ulaştı ve sipariş iptalinin onaylanmadığını, isteseydim 27 Nisan'da teslim edebileceklerini söyledi. Şu anda parayı de alamıyorum, telefon da elimde yok ve de yetkili iptal etmiyoruz ne yapıyorsanız yapın gibi, gayri ahlaki tutumlar içerisine giriyor.

Onur 248 Okunma

Cevaplar

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz ; Satın alımınız ile ilgili her hangi bir gecikme bulunmamaktadır. 27 Nisan sabahından itibaren alım yapan çok sayıda kullanıcı taahhüt eidldiği üzere ürünlerini teslim almışlardır. Bildirimlerinize istinaden yaşanılan süreci tekrar değerlendirdiğimizde verilen hatalı bir bilgi olmadığı görülmüş ve herhangi bir olumsuzluğa rastlanmamıştır. Talebiniz müşteri memnuniyeti çerçevesinde değerlendirilmiş ve sipariş iptaliniz işleme alınmıştır. Tarafımızdan süreci takip edebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Müşteri İlişkileri Birimi Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ne ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön