21 Ağustos 2015

Kutup Pazarlama Kutup Ücretimi İade Etmiyor!

08.08.2015 günü teslim kaydıyla 07.08.2015 günü buzdolabı alınmış, ancak 21:20'de paketin asansöre sığmadığı söylenerek oluşacak hasarlardan dolayı sorumluluğu aldığıma dair taahhütname imzalatmak istemişler. Bu haksız şart kabul edilmemiş, görevliler teslimat yapmadan gitmişlerdir.

Tüm gün beklememe ve buzdolabım bozuk olmasına karşın 08.08.2015 günü teslimat yapılmamıştır. 09.08.2015 günü mağazaya gidilerek satışın iptali ve ücretin iadesi istenmiştir. Görevli sürecin başladığını belirtmiş ancak 13.08.2015 gününe kadar arayan olmamıştır. 12'de benim aramam üzerine akşam 18'de iptal işlemi yapmayacaklarını söylemişlerdir. Daha sonra da e-postama cevap verilmemiş ve arayan olmamıştır.

Haldun 3.335 Okunma

Cevaplar

  • Haldun22 Ağustos 2015

    Firma merdiven boşluğunun uygun olmadığı söylenmektedir. Oysa aynı merdiven boşluğundan 2,5 metrelik gardırop, alınan buzdolabı ile aynı ebatlarda olan eski buzdolabımız, 2 metrelik baza, 2 metrenin üzerinde olan iki adet kanepe, yine iki metrenin üzerinde olan köşe takımı sorunsuz taşındığına göre 1,85’lik buzdolabının sorunsuz taşınamaması anlaşılır değildir. Ayrıca, taşıma personelinin elinde metre dahi bulunmamakta idi, zira kendi metremle asansör kapısı benim tarafımdan ölçülmüştür. Firma hakkında gerekli tüm yasal yollara başvuracağım. Ancak tüm tüketicilerin bu tavır ve durumu bilmesini istediğim için burada paylaşmak istedim. Kutup Pazarlamadan bir şey alırken bir daha düşünün.

  • Haldun21 Ağustos 2015

    09.08.2015 günü mağazaya gidilmiş satışın iptali istenilmiş ve mağaza yetkilisi iade sürecinin başladığını tarafıma bildirmiştir. 09.08.2015 günü akşam firmanın e-posta adresine de talebimiz bildirilmiştir. Firma merkezinden aranacağım söylenmiş, ancak 13.08.2015 gününe kadar arayan olmamıştır. 13.08.2015 günü saat 12'de firma aranmış, akşam 18 sularında dönüş yapılarak ücret iadesi yapılmayacağı bildirilmiştir. Mağazada, telefonla ve e-posta yoluyla ücretin iadesi talep edilmesine karşın firmadan dönüş olmamıştır. Müşteriyi zor durumda bırakarak haksız dayatmalar yapan, nobran tavır sergileyen bu firma hakkında gerekli yasal yollara başvuracağım.

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi21 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün sipariş formunuzda belirtilen tarihinde tarafınıza teslim edilmek üzere adresinize getirilmiştir. Ürün boyut itibari ile asansörünüze sığmamaktadır. Evinizin 9. katta bulunması ve bina merdivenlerinin dar olmasından kaynaklı ürünün çıkarılma esnasında hasarlanma ihtimali olduğu bilgisi tarafınıza verilmiştir.Tarafınızın sorumluluk alamayacağınızı belirtmeniz üzerine ürün teslim edilememiştir. 2.sevk işlemi de tarafınızdan durdurulmuştur. Teslimat tarihini KUTUP A.Ş ye bildirmeniz durumunda tüketici memnuniyeti çerçevesinde ürününüz 3. kez tarafınıza teslim edilmek üzere ücretsiz sevk edilecek ve teslimat sağlanacaktır. Bu bilgi tarafınıza hem sözlü hemde yazılı olarak iletilmiştir. Bilgilerinize sunar, mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Bize ulaşmak için; Tel: 0312 256 48 78 /pbx yada [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön