06 Eylül 2016

Kutup Pazarlama Hediye Çeki Sorunu

7 Ağustos 2016'da Kutup Optimum Samsung mağazasından Samsung Buzdolabı aldım ve 100 TL indirim kuponu gönderileceği söylenmişti. 24 Ağustos 2016'da indirim kuponunun gönderilmediğini ve sorunun çözülmesini bildiren bir e-postayı da Kutup'un [email protected] e-posta adresine de bildirmeme ve mağaza yetkilileri ile görüşmeme karşın bu aşamaya kadar ne indirim çeki gönderilmiştir. Ne de konuya yönelik e-posta telefon vb. aracılıyla bilgilendirme yapılmıştır. İndirim kuponundan da öte Şirketin ilgisizliği ve ciddiyetsizliği daha vahim olmuştur. Samsung Türkiye ana dağıtımcısının markasını koruması için bu tür konularla da ilgilenmesinde yarar görülmektedir.

Mehmet 977 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet31 Ekim 2016

  Kutup Optimum Samsung mağazasından 100 TL indirim kuponu adıma gelmiş mi diye merak edip mağazaya uğradım, bu hediye çekini kullanır mıyım kullanmaz mayım, kullanmazsan kullanıldı gibi de gösterilmesin diye en azından mağazadan almak istedim. Ancak Hediye çeki 100 TL olması gerekirken 50 TL'lik bir hediye çeki gördüm, onu da almadım. Bu işin neresi doğru ki?

 • Mehmet21 Eylül 2016

  Söz konusu şikayetime Kutup Pazarlama olarak 7 Eylül 2016 tarihinde gecikmeden dolayı özürlerini beyan ederek hediye çekini satın alma yaptığım mağazaya gönderdiklerini beyan ettiler. 19 Eylül 2016 tarihinde satın alma yaptığım mağazaya hediye çekini almak üzere gittiğimde hediye çekinin gelmediğini söylediler. Hediye çekini göndermedikleri anlaşılmakla birlikte, pes ettim ben buradan beyan ediyorum hediye çekini göndermelerine hiç gerek yok, aslında hediye çekini olması gereken makul sürede göndermiş olsalardı çamaşır makinesi ve tam boy fırını da kutup pazarlamadan alacaktım. Artık Kutup Pazarlama lehvasının önünden geçerken bile iki defa düşüneceğim.

 • Mehmet08 Eylül 2016

  Kişilerin/Kurumların hatalarını görmesi de bir erdemdir. Diğer yandan, bunu erdem olarak görüpte gelişmiş ülke standardına ulaşmayı bırak, çok gerilerde kalan düşük standartlarda hizmet veren şirketlerin/kurumların/kişilerin kendilerine çeki düzen vermesine inanmaktayım. Güzel Ülkemizin ihtiyacı var.

 • Kutup Pazarlama Temsilcisi07 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, ''KUTUP MİLYONLARCA ÇEK DAĞITIYOR'' kampanyası kapsamında düzenlenen indirim çeki düzenlenmiş ve satın alma yaptığınız mağazaya gönderilmiştir. Çekinizi KUTUP A.Ş mağazalarında belirtilen ürün grubu için kullanabilirsiniz. Yaşanan gecikme için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Bize ulaşmak için; Tel: 0312 256 48 78 /pbx yada [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön