11 Ağustos 2014

Kutup Pazarlama Yanlış Ürün Satıyor Sorumluluk Almıyor!

19.07.2014'de Ankamall Kutup Pazarlama mağazasından Samsung Galaxy S4 için harici batarya aldım. Garantisini verdikleri halde batarya hiç tam şarj yapmadı. Gordion'da bulunan mağazalarına danıştım cihazın S3 telefonla uyumlu olduğunu söylediler.

09.08.14 tarihinde aldığım mağazaya sorunu bildirdim sert bir dille herkese bunu veriyoruz sizin telefonunuz için olan daha pahalı dediler. Ürünü alırken böyle bir bilgilendirme yapılmadı başka bir cihaz gösterilmedi. Cihazın bozuk olduğunu iddia edip Samsung servisine yönlendirdiler.

Cansu 1.109 Okunma

Cevaplar

  • Cansu15 Ağustos 2014

    Personelinizin yönlendirdiği servis beyaz eşya servisiymiş yanlış yönlendirme yaparak zaman kaybettiriyorsunuz ve benim maduriyetim hala giderilmedi. Ürünü satarken sorun olduğunda mağazaya basvurabilecegimi söylüyorlar magazaya gittigimde ilgilenmiyorlar. En kısa zamanda çözüm bekliyorum lütfen.

  • Cansu15 Ağustos 2014

    Servise yönlendiriyorsunuz ancak ürünü satarken sorun olduğunda magazaya başvurabileceğimizi söylüyorsunuz. Bulunduğum yerdeki servis beyaz eşya servisi personeliniz servis noktası konusunda da yanlış bilgilendirdi ve hala benim maduriyetim giderilmedi.

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz ; Şikayetinizi bizlere ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafınız ile yapılan telefon görüşmesinde bilgi verildiği üzere şikayetiniz içeriğinde değindiğiniz konular, şirketimizin ilgili deparmantları tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Ürün ile ilgili şikayetleriniz için Samsung Servis Merkezlerine başvurabilirsiniz. Kutup her zaman siz değerli müşterilerinin yanında bulunmaya devam edecektir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Müşteri İlişkileri Birimi Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ne ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön