02 Haziran 2014

Kutup Pazarlama Verdiği Sözün Arkasında Durmuyor.

Yaklaşık bir yıl önce satın aldığım Samsung SIII marka cep telefonum arıza yaptı. Evde bütün aramalarıma rağmen telefonun faturasını bulamadım. Bende satın aldığım firma olan Samsung Türkiye distirübütörü olan ve çok defa alışveriş yaptığım Ankamall Kutup Pazarlama Samsung mağazasına gittim.

Kendilerinden faturanın bir nüshasını talep ettim. Bana verdikleri yanıt 'müşterilerin iyi niyetlerini suistimal ettikleri gerekçesi ile merkezlerinin aldıkları karar doğrultusunda fatura veremeyeceklerini' söylediler. Satın alma sürecinde mal satılana kadar her türlü desteğin verileceğini söyleyen Kutup Pazarlama, verdiği sözlerin arkasında duramamıştır.

Ali 1.175 Okunma

Cevaplar

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi02 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz ; Şikayetinizi bizlere ilettiğiniz için teşekkür eder, şikayetinizde değindiğiniz konular hakkında bilgi vermek ve yanlış anlaşılan bir konu var ise düzeltmek isteriz. Satışı gerçekleşen ürünlere ait faturalar ürün teslimi ile beraber tüketicilere verilmektedir. Bu faturalar ürünlerin garanti süreleri dahil olmak üzere kullanım hayatı boyunca tüketici tarafından saklanılması gerekmektedir. Faturalar tüketicilere ve/veya şirketlere ait özel bilgileri de içerebilmektedir. Bu nedenden ötürü fatura örnekleri 3. kişiler ile paylaşılamamaktatır. Faturanın tüketici tarafından kaybedilmesi halinde, adına fatura kesilen kişinin kimlik bilgileri ile Genel Müdürlüğümüze başvurması durumunda herhangi yasal bir zorunluluk bulunmamasına rağmen tüketicilere yardımcı olunabilmektedir. Bu bağlamda mağazamıza yapmış olduğunuz başvuru ile beraber yapılan kontrollerde faturanın eşiniz E*** K***** adına düzenlendiği ve Genel Müdürlüğümüzden faturanızın bir nüshasını alabileceğiniz 31.05.2014 tarihi itibari ile sizlere aktarılmıştır. Yanlış anlaşılma yaşadığınızı düşündüğümüz şikayet konusu talebiniz ile ilgili, fatura sahibinin yukarıda açıkladığımız şekilde tarafımıza başvurması halinde yardımcı olunacağını belirtmek isteriz. Kutup her zaman siz değerli müşterilerinin yanında bulunmaya devam edecektir. Bizlere 0312 256 48 78 numaralı telefondan ve [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön