02 Nisan 2015

Kutup Pazarlama Uzatılmış Garanti!

Ankara' da satın aldığım ve ilave ücret ödeyerek 6 (altı) yıla garantisini uzattığım çamaşır makinası arızalanınca Kutup Pazarlamanın müşteri temsilcisini arıza bildirmek için aradım. Tekirdağ'da oturuyor olmam nedeniyle garanti kapsamı dışına çıkıyor denildi.

Oysa sözleşme garanti sözleşmesi metnindeki istisnalar bölümünde Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında kullanım ifadesi yer almaktadır. Bu durumu müşteri temsilcisine ilettim. Benim iletişim bilgilerimi aldı, ancak 3 gün geçmesine rağmen arayan olmadı. Firmanın Cumhuriyet sınırları Ankara ile sınırlı olmalı. Ancak ilave garanti ücretini alırken evrensel davranılıyor. Hukuki olarak hak aramaktan başka çare yok.

Turgay 1.450 Okunma

Cevaplar

  • Turgay27 Ocak

    İlgili departmanın işleri yoğun olsa gerekli ki; tarafıma hiçbir dönüş yapılmadı. Tüketici Hakem Heyeti'ne müracaat ettim. Sonucuna göre para ödemesi yaptınız. Ticaret etiğiyle bağdaşmayan bu davranışınızı fırsat bulduğum her ortamda tüketici dostlarımla paylaşmayı kendime görev bilir oldum. Bu dünyada hakkımı hukuk yoluyla gecikmeli de olsa aldım. Ama ahirette nasıl hesap vereceksiniz siz düşünün.

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi02 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz üzerine konu tekrar ilgili departmana iletilmiş olup tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme sağlanacaktır. Bilgilerinize sunar, mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Bize ulaşmak için; Tel: 0312 256 48 78 /pbx yada [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön