04 Nisan 2013

Kutup Pazarlama Ürünü Geri Almıyor!

Kutup Pazarlama' nın Ankara Arcadium mağazasından bir adet Samsung Wireless Lan Adapter satın aldım. (30 Mart 2013). Kutuyu dahi açmadım. Sony Televizyonumda kullanamayacağımı internetten öğrendikten sonra 01 Nisan 2013 günü aynı mağazaya gidip iade etmek istedim. Mağaza elemanı bir yetkiliyle konuşması gerektiğini söyledi ve telefonla aradı.

Bana daha sonra Ürünü geri alamayacaklarını ama müşteri memnuniyeti çerçevesinde aynı değerde (199.00 TL) başka bir ürünle mesela Elektrik Süpürgesi veya Küçük Fırın ile değiştirebileceklerini söyledi. Benim evimde bu cihazlar olduğu için değişim yapmadım. Çünkü işime yaramıyordu ve mağazada işime yarayan başka cihaz yoktu. Cihaz elimde kaldı.

Gokhan 302 Okunma

Cevaplar

 • Kutup Pazarlama Temsilcisi15 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz ; www.teknomix.com.tr sitesi online alışverişler için tasarlanmış, şu an da ürün tanıtımları için faaliyet de bulunan bir tanıtım ve iletişim platformudur. Site içeriğinde geçen iade şartları da online alışverişler için geçerli olup mesafeli sözleşmeler kanununa göre yapılan alışverişler için geçerlidir. Mesafeli sözleşmeler ; Yazılı, görsel, telefon ve elektronik ortamda veya diğer iletişim araçları kullanılarak ve tüketicilerle karşı karşıya gelinmeksizin yapılan ve malın veya hizmetin tüketiciye anında veya sonradan teslimi veya ifası kararlaştırılan alımlardır. Buna göre yaptığınız alışveriş mesafeli sözleşmeler kanunu kapsamında değerlendirilebilecek bir alışveriş olmaması sebebi ile talebinize olumlu yanıt verilememiştir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Müşteri İlişkileri Birimi Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ne ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

 • Gokhan 13 Nisan 2013

  Firmaya tamam başka bir ürünle değiştireyim gerekirse ilave para da verip işime yarayan bir ürün alayım dediğimde artık geçti diye kabul etmedi. İnternet sitesinde hiç açılmamış ürünün 7 günde geri alacakları yazıyor ben ise 24 saat olmadan iadeye gittiğimde almamışlardı. KUTUP Mağazalarından alış veriş yaparken çok iyi düşünün çünkü HİÇ İADE ŞANSINIZ YOK!

 • Gokhan 09 Nisan 2013

  Ürün iade hakkımın olmadığını Sanayi ve Ticaret Bakanlığından şaşkınlıkla öğrendim. Yurt dışında yaptığım alışverişlerde malı kullansam bile beğenmedim diyerek iade ederken Avrupa Birliğine girmeye çalışan ülkemde hiç kullanılmadığı halde geri alınmaması üzücü ve tüm tüketiciler açısından da düşündürücü! Daha çok yol var kat etmemiz.

 • Kutup Pazarlama Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz ; Satın alınmış olunan ürünler ile ilgili yasal yönetmelikler ve uygulamara göre ürün iade hakkınız bulunmamaktadır. Şikayetiniz içeriğinde de belirttiğiniz üzere müşteri memnuniyeti çerçevesinde size yardımcı olunmak istenmiştir. Ancak bu işlem tarafınızca kabul edilmemiştir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Müşteri İlişkileri Birimi Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ne ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön