16 Eylül 2016

Kutup Pazarlama Sıfır Diye Teşhir Ürün Sattı!

17.08.2016 tarihinde Ankara Forum AVM kutup iletişimden satın almış olduğum Samsung Galaxy Note 5 marka cep telefonunu sıfır olarak aldım, ancak teşhir ürünü çıktı. Antares AVM' den fatura çıkışlı olup... İsimli çalışanın yönlendirilmesiyle Forum AVM 'den telefon teslim alındı. Cihaz teslim alındığında kutu üzerinde a, b ve C bandrolleri yoktu. Biz yıllardır Kutup firmasından ürün alıyoruz böyle bir sorunla karşılaşmadık. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum. Mağduriyetimin giderilmemesi durumunda Kutup firmasını her yere şikayet edeceğim. Cihaza herhangi bir sim kart takılmamıştır. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini istiyorum.

Zeynep 1.021 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep26 Ekim 2016

    Bandrolleri olmayan bir kutuyu bize verdiniz samsung bayiinden aldığımız bilgiler de kutuda bandrol bulunması gerekirmiş eğer yok sa size teşhir ürününü vermişlerdir denildi yoksa ben nereden bilebilirim sıfır ürün aldık zannediyoruz ama bir daha yemin olsun herkese sizin nasıl bir şirket olduğunuzu anlatacağım tövbe daha kapınızdan geçersem geçenleride uyaracağım sakin bizim gibi diyeceğim kandırılırsınız yapıyorum da zaten hakkımız asla size helal olmasın akşamdan sabaha sıfır telefon nasıl şu aldıysa ve çöpe atılacak halde ise artık bunu da siz düşünün haram olsun parası ispatlayamayacağım bir sebep sunuyorsunuz tabi geri almazsınız

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Tüketicimiz ; Şikayetiniz ile ilgili kontroller sağlanmıştır. Satın almış olduğunuz ürün teşhir ürünü değil, kapalı kutu yani sıfır üründür. Tüketici talepte bulunmadığı sürece teşhir ürün satışı yapılmamaktadır. Tarafınız ile yapılan telefon görüşmesinde de belirttiğiniz üzere ürününüzde bulunan sorun sebebi ile servis istasyonuna başvurmanız sonucu cihazınızda sıvı temasına bağlı kullanıcı hatası bulunduğu tespit edilmiştir. Kullanıcı hataları maalesef garanti kapsamında değerlendirilememektedir. Bilgilerinize sunar, mutlu günler dileriz. Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Bize ulaşmak için 0312 256 48 78 numaralı telefonu yada [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön