27 Aralık 2016

Kutup Pazarlama Para İadesi Yapmamak!

R** K*** olarak Optimum LG marka çamaşır makinesi aldım (27.08.2016). Hemen akabinde iki defa servis geldikten sonra arızalı olduğu tespit edilip servis değişim yapmak için makineyi götürdü en sonunda (02.12.2016) servise ben para iadesi yapılması yasal hakkım olduğunu söyledim, Kutup Pazarlama'yla görüşmem gerektiğini, görüşme sonunda binbir güçlükle (kabul etmediler, hediye çeki verdiler vb.) para iadesini kredi kartıma yatıracaklarını söylediler.

Hesabıma yatmadığı halde yatırdık dediler ve sonra hangi banka hangi şube dediğimde biz yatırdık bizi ilgilendirmiyor dediler. Israrla aramam neticesinde durum yanlış kişiye yatırmışız oldu ve o kişiyi bulup ondan alıp bana yatıracaklarını söylüyorlar ama yine sonuç yok.

Sayın Kutup Pazarlama sizi tercih ettiğim için o kadar pişman ve üzgünüm. Optimum'daki mağazalarınızın (LG Bosch Samsung) kapısından geçmeyi düşünmüyorum.

Ramazan 2.079 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan'ın Teşekkür Mesajı03 Ocak 2017

    Teşekkürler

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi28 Aralık 2016

    Sn. RAMAZAN K. Ankara' nın Teknoloji Ekseni KUTUP A.Ş Olarak 26 Mağaza ve 150 Çalışanımız İle Siz Değerli Tüketicilerimize 62 Yıldır Hizmet Vermekten Onur Duyarız, İade işlemi 28.12.2016 tarihinde tamamlanmış olup süreci bankanız ve hesap ekstreniz üzerinden takip edebilirsiniz. Yaşanan gecikme için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Bize ulaşmak için; Tel: 0312 256 48 78 /pbx yada [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz. #kutup #kutuppazarlama #kutupas #kutupplus #ankara #teknoloji #kutuptanmilyonlar #kampanya

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi27 Aralık 2016

    Sn. RAMAZAN K. Ankara' nın Teknoloji Ekseni KUTUP A.Ş Olarak 26 Mağaza ve 150 Çalışanımız İle Siz Değerli Tüketicilerimize 62 Yıldır Hizmet Vermekten Onur Duyarız, İade işlemi en kısa sürede tamamlanacak olup tarafınıza bilgi paylaşılacaktır. Yaşanan gecikme için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Bize ulaşmak için; Tel: 0312 256 48 78 /pbx yada [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz. #kutup #kutuppazarlama #kutupas #kutupplus #ankara #teknoloji #kutuptanmilyonlar #kampanya

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön