25 Mayıs 2015

Kutup Pazarlama Haksız Satış Eksik Bilgilendirme!

23/05/2015 tarihinde etlik forum outlet mağazasından 4 parça çamaşır, bulaşık, TV, buzdolabı satın almak istedim. Garanti sürelerini şart koşup fiyatın bu şekilde uygun olacağını belirttiler. Ve Samsung tarafından servis garantisi olduğunu Kutup Pazarlama olmadığını belirttiler. Ertesi gün eve gelen servis elemanlarına sorduğumda Samsung müşteri hizmetlerine sormam gerektiğini belirttiler. Aradım ve kesinlikle kutup pazaralamanın kendilerine ait olmadığını 3 yıl bittikten sonra nereden almışsanız orayı aramanız gerektiğini belirttiler. Eğer isterseniz Samsung' tan yapabilirsiniz bilgisini aldım. Samsung' la alakası olmayan bir kutup aracı pazarlama şirketinin mağduriyeti ile karşı karşıyayım.

Hamdi 648 Okunma

Cevaplar

 • Hamdi 28 Mayıs 2015

  Yazılı dilekçe göndermeme rağmen dönüş yapmıyorsunuz? Tarafıma fatura vermediniz. Eve teslim edilene kadar, garantinin kutup pazarlamaya ait olduğunu bilmiyordum. hiçbir şekilde belirtmediğiniz için bu şikayetim söz konusu. Çekilen garanti tutarının 7 iş günü içerisinde kartıma iadesini talep ederim.

 • Kutup Pazarlama Temsilcisi27 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Üretici garantisi bittikten sonra müşterilerimiz 257 1 700 Vip müşteri hizmetleri hattını arayarak daha hızlı ve etkili hizmet almaktadırlar. Garanti uzatma (Kutup Plus++) hizmetinin Kutup A.Ş ye ait olduğu Mağazadaki tüm görsellerde (TV slayt-reklam-afiş-broşür vb..) ve tarafınıza teslim edilen faturada açıkça belirtilmektedir. Hizmetin farklı bir firmaya ait olduğu şeklinde yorumlanacak hiçbir görsel ve bildirimimiz bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Bize ulaşmak için; Tel: 0312 256 48 78 /pbx yada [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

 • Hamdi 25 Mayıs 2015

  Yönetim kurulu başkanı sayın Erhan kızılmeşe sizi telefonla aradım. Bu bilgileri buraya paylaşmak hiç istemezdim. Kurumsal bir markadan bahsediyorsunuz. Peki bana neden git hangi mağazan aldıysan orayı ara diyorsunuz. Yardım isteyen bir müşteriye hiçbir şekilde böyle davranılmaması gerektiğini hepimiz iyi biliyoruz. Bu konunun çözülmemesi durumunda Sosyal Medya dan ziyade Haberler ve aynı zaman da Resmi Gazetelere kadar bildireceğimi bilgi vermek isterim. İyi günler.

 • Hamdi 25 Mayıs 2015

  Kutup Pazarlama şirketini aradığımda hiçbir şekilde ilgilenmeyip iade etmeyeceklerini ve personelin kaba bir üslüpla konuşarak yapacak bir şey olmadığını belirtmişlerdir. kesinlikle buradan ürün almayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön