30 Mayıs 2015

Kutup Pazarlama Ek Garanti Yanıltmacası!

Ankara Samsung ürünlerini satan Kutup Pazarlama'nın Ankara Forum AVM'de ki mağazasından Samsung marka buzdolabı aldım. Ürünün aldıktan sonra garanti süresini şartlarını sordum görevli personel, Samsung garantisinin 3 yıl olduğunu isterseniz kasko diye adlandırdığı bir garantilerinin olduğunu +3 yıl daha garantiyi uzatabileceklerini, kasko kapsamını detaylı şekilde anlattı.

Ama bu arada bu kaskonun Samsung'a ait olduğunu söyledi bizde tamam dedik, 300 TL ödeyip garantiyi uzattık. Daha sonra servis ürünü getirdi kurulumunu yaptı serviste ki arkadaşlara garantiyi sorduğum da kendileriyle hiçbir alakasının olmadığını tamamen ürünü satan firmaya ait olduğunu söyledi. 15 gündür uğraşıyorum sonuç sıfır!

Mehmet 717 Okunma

Cevaplar

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi30 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Üretici garantisi bittikten sonra müşterilerimiz 257 1 700 VIP müşteri hizmetleri hattını arayarak daha hızlı ve etkili hizmet almaktadır. Teknik servis hizmeti üretici firmaların yetkili servis istasyonları tarafından yerine getirilmektedir. Kutup Plus Ek Garanti hizmetinde müşteri memnuniyeti sektör ortalamasının çok üzerindedir. Garanti uzatma (Kutup Plus++) hizmetinin Kutup A.Ş ye ait olduğu Mağazadaki tüm görsellerde (TV slayt-reklam-afiş-broşür vb..) ve tarafınıza teslim edilen faturada açıkça belirtilmektedir. Hizmetin farklı bir firmaya ait olduğu şeklinde yorumlanacak hiçbir görsel ve bildirimimiz bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Bize ulaşmak için; Tel: 0312 256 48 78 /pbx yada [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön