16 Nisan 2013

Kutup Pazarlama Dahili Uydu Alıcısı Aparatı Eksikliği!

2012 yılı Kasım ayında Kutup Pazarlama Arcadium şubesinden daha önce de satın aldığım ve memnun olduğum için tekrar tercih ettiğim 120 ekran 3D LG televizyonu satın aldım. Satıcı O*** Bey'in özellikleri arasında saydığı dahili Digitürk kart yerleştirme kolaylığı bu ürünü seçmemde önemli bir rol oynadı.

O*** Bey'in Digitürk yetkili servisi tarafından temin edileceğini söylediği aparat servis yetkilisi tarafından alınan mağaza tarafından tedarik edilecek şeklinde reddedildi. Sözün kısası, alışverişimden gayet mutlu iken cihazımın bu özelliğini yaklaşık 6 aydır kullanamadığımdan ötürü şikayetçiyim. Bu şikayetimi Digitürk ve LG firmalarının da ilgisine sunacağım.

Fevzi 200 Okunma

Cevaplar

  • Fevzi30 Temmuz 2013

    Sayın yetkili, satış işleminden sonra satış anında verdiğiniz sözleri tutmamanız ve beni yanlış bilgilendirmeniz nedeniyle sıkıntı aynen devam ediyor. Senelerdir müşterisi olduğum ve beyaz eşyanın tamamına yakınını sizden satın aldığım için gerçekten çok pişmanım. Burada ve şu anda birdaha Kutup Pazarlama'dan hiçbirşekilde alışveriş yapmayacağımı ve yakın çevremi de konuyla ilgili uyaracağımı bildiririm.

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Satın almış olduğunuz ürün, modul ile Digitürk kullanımına uygun olup, ihtiyacınız olan teknik ekipmanları Digitürk den temin etmeniz gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Müşteri İlişkileri Birimi Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ne ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön