19 Eylül 2013

Kutup Pazarlama Bulaşık Makinesi Hakkında Bilgi Vermedi!

10 Eylül 2013 tarihinde Kutup Pazarlama Ankamall bayisinden DW-FN320T 6 programlı bulaşık makinesi satın aldım. Bayi tarafından makineyi satarken kesinlikle tam bilgi verilmiyor. Yıkama programları kaç dakikada yıkama yapar bize anlatılmadı, vitrinden indirilen malzemelerin yıkanacağı belirtilen 35 dakikalık kısa programda kurutma olmadığı belirtilmedi.

Ev hanımının en basit bulaşığını en erken 110 dakikada yıkıyor. Diğer markaların 50-55 dakikada yıkadığı bulaşığı 150 dakikada (2, 5 saatte), 70 dakikada yıkadığı bulaşığı 250 dakikada (4 saat) yıkıyor. Bu bilgilerin hiçbiri bize anlatılmadı. Kullanmaya başladığımızda gördük ve şok olduk. Bir sürü para verdik ve aldığımıza bin pişman olduk.

Faruk 234 Okunma

Cevaplar

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz ; Yaptığımız araştırmalara göre alımınız ile tarafınıza verilen eksik yada yanlış bir bilgi bulunmamaktadır. Ürününüz ile ilgili teknik açıdan yaşayacağınız sıkıntılarda Samsung Servis istasyonlarından da destek alabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Müşteri İlişkileri Birimi Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ ne ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön