Kutup Pazarlama Bayi Satış Sonrası İlgilenmedi!

Burak T. |

Satış sonrası destek talebim üzerine çok kötü muameleye, maruz kaldım. Teslimatı için söz verdiklerinin çok üstünde zaman geçmesi nedeniyle ve bu süre zarfında bana hep merkeze isteği ilettik, onları bekliyoruz denmesi üzerine, o zaman bana merkezin iletişim numarasını ve parçanın tam adını verirseniz ben onlarla görüşeyim şeklindeki talebim yukarıda belirttiğim şekilde karşılandı. Bir tüketici olarak daha makul ve sabırlı şekilde nasıl davranabilirim bilmiyorum ama bu basit talebim mağaza sorumlusunun kaba davranışa varan davranış şekli nedeniyle neredeyse fiziksel arbedeyle sonuçlanacaktı.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  20:45

  Değerli Müşterimiz ;

  Telefon görüşmemizde detaylı olarak aktardığımız üzere şikayetiniz ile ilgili gerekli işlemler sağlanmıştır ve kurumsal işleyişimiz gereği yerine getirilmiştir.

  Yaşanılan sürecin bir yanlış anlaşılmadan kaynaklı olabileceğini düşünmek ile beraber, ihtiyacınıza uygun ürünün temin edilmesi konusunda ilgili birimler ile irtibatta olduğumuzu ve mümkün olan en kısa sürede tedarikçi kanalı ile talebinize cevap vereceğimizi belirtmek isteriz.

  Süreç hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız.

  Kutup A.Ş. her zaman siz değerli müşterilerinin yanında bulunmaya devam edecektir.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ.
  Müşteri İlişkileri Birimi

  Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ ne ulaşmak için; info@teknomix.com.tr adresini kullanabilirsiniz.