22 Ocak 2014

Kutup Pazarlama Afganistan Çıkışlı Telefon Satıyor.

Öncelikle kimsenin ilgilenmediği sorunumu dile getireceğim. Samsung Forum Ankara şubesinden Galaxy S3 adlı telefon aldım ve alırken defalarca Zonguldak'ta oturduğum için teyit ettirdim. Bu telefon Samsung garantili mi diye onlarda evet cevabını verdiler. Telefonu almış bulundum,fakat daha sonra aldığım telefonun Samsung garantili olmadığını öğrendim ve üstelik telefonun Türkiye değil, Afganistan çıkışlı bir paralel ithalat telefonu olduğunu öğrendim.

Aldığım Kutup Pazarlama şubeye gidince biz öyle satıyoruz, bizim sattığımız telefonlar böyle, size telefonu satan eleman buradan ayrıldı gibi cümleler kurup bir dövmedikleri kaldı. Bu mudur Samsung'un davranışı, bu mudur müşterileri böyle mağdur bırakmak?

Fatih 592 Okunma

Cevaplar

  • Kutup Pazarlama Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz ; Genel Müdürlüğümüzde yüz yüze yapmış olduğumuz görüşmede ve telefonda detaylarını aktardığımız üzere yanlış anlaşılma yaşandığını düşündüğümüz bu konu ile ilgili ürününüzde teknik açıdan bir arıza ve benzeri sorunlar yaşamanız durumunda bizlere her zaman ulaşabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Kutup Pazarlama ve Ticaret AŞ. Müşteri İlişkileri Birimi Kutup A.Ş. Müşteri İlişkileri’ne ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön