01 Ekim 2015

Kütahyalılar Otobüs Memnuniyetsizlik!

27 Eylül 2015 Gediz Kütahya ek otobüsü için bir hafta öncesinden bilet aldık, müşteri temsilcisi aracın büyük olduğunu söyledi ancak 23 kişilik çok eski bir aracı bize tahsis etmişler. Bagaj yetersiz olduğu için aracın içine istif edilen valizler yolcuları rahatsız etmiştir. Valizlerimizin yırtılması kulplarının kırılması insanların hava alamaması herhalde önemli değil. Yıllardır bu işi yapan Kütahyalılar firmasına yakışmıştır. Bu kadar eski bir araç servis olarak bile kullanılmıyor lakin amaç para kazanmak olmuş. Müşteri memnuniyeti ha olmuş ha olmamış. Hakkını savunan insanlara kötü muamele eden firma çalışanları bize yaşattığınız deneyim için teşekkürler.

Mehmet Ali B. 314 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet Ali B.05 Ekim 2015

    Herkese söylüyorum eğer boykot etmezsek bunlar hizmet etmez. Araç büyük diyorlar telefonda bir hafta öncesinden. Günü gelince taka 23 kişilik bi araç. Büyük araç bulunmadıysa insanlar neden bilgilendirilmediİNSANLAR kandırılıyor para uğruna. 27.09.2015 Gediz Kütahya aracı. Peygamber Efendimiz "bizi aldatan bizden değildir "Diyor. Bilmem anlatabildimmi. o günden sonra kaç kişi şikayet etti acaba

  • Mehmet Ali B.05 Ekim 2015

    İnsanların yazdığı şikayetleri bile değerlendirmeyen bi firmasınız. Amacınız sadece para olmuş. Öyle olmasa o eski aracı getirmezdiniz. Yazıklar olsun. Hem diğer firmaları istemezsiniz hem hizmet edemezsiniz. Şikayetimi telefonla bildiriyim dedim telefondaki arkadaş dinledi dinledi en son kütahyalılar sizi mağdur etmedi dedi. Nasıl etmediyse. Kütahyalılar size helal olsun diycem ama değmezsiniz. Evet küçük bir araç olabilirdi ama 2004/2005 bi araç yok mu. Yoksa bile o araç sizin ayıbınız. Kabul de etmiyosunuz. Bi özür bile dilemeyen, çalışanları insanlara köpek gibi davranan firma inşallah kötü günlerinizi görürüz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön