30 Mart 2013

Kütahya Porselen Ürün Tam bir Fiyasko!

Bir buçuk yıl önce çeyiz seti aldım ve kullandığımdan bu yana sorun yaşıyorum. Geçen yıl iki kez paslanmadan dolayı değişim yapıldı ve yine paslandı bende değişim yerine iadesini istedim. Test yapılması için benden çatal kaşıktan üç tane istediler ve gönderdim daha sonra konuştuğum yetkilinin kafasının dalgın olduğunu söyleyerek 20 gün sonra ürünlerin tamamını istedi.

Oysaki mailde çeliklerin tamamında sorun yaşadığımı belirtim. Ürünleri gönderdim, bir buçuk ay sonra kullanıcı hatası olarak bildirdiler. Limonlu suyun içinde bekletmişim onun için paslanmış, buna gülünür diyorum. Ben 1.750.00 TL ödedim siz bana 1000 TL’lık fatura kesildi.

Öznur 461 Okunma

Cevaplar

  • Kütahya Porselen Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin kullanmakta olduğu ürünler iade alınıp , yeni ürünlerle değişim yapılmış müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  • Öznur 03 Nisan 2013

    Kütahya porselenden iki aydır cevap bekliyorum... Ürünleri alınırken hiç bir şekilde sorun çıkmayacağının garantisini verenler şimdi ortada yoklar... Ürünler iki kez değişim yapıldı ve bir üçüncü değişim istemediğim halde ürünlerin üçüncü kez değişimini yapmak istiyorlar. ÜRÜNLERİN PARA İADESİNİ İSTİYORUM. ÜÇÜNCÜ BİR DEĞİŞİM DEĞİL. KÜTAHYA PORSELEN ÜRÜNLERİNE SAHİP ÇIK... ALIRKEN VERİLEN SÖZLERİN ARKASINDA DURUN...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön