28 Mayıs 2014

Kütahya Porselen Kırık Ürün Teslim Edilmiş.

Ben Çorum ilinde ikamet etmekteyim. Bundan 3-4 ay önce Fatih Caddesinde bulunan Bim Gülnihal Mağazanızdan 6 kişilik Kütahya Porselen Yemek Takımı aldık. Eve götürdüğümüz de 3 parçasının kırık olduğu görüldü hemen mağazanıza gittiğimizde telefon numaramızı alarak döneceklerini söylemelerine rağmen hiç kimse aramadı.

Mağazaya gidip sorduğumuzda görevlilerin değiştiğini müşteri hizmetlerini aramamızı söylediler. Müşteri hizmetlerini aradığımızda bize Çorum dan bir numara verip orada ki müşteri hizmetlerini aramamızı söylediler. Bu numaraya ulaştık kendisinin şef olduğunu ve bizim bilgilerimizi alıp daha sonra bize tekrar döneceğini söylemesine rağmen şuana kadar hiç kimse aramadı.

Mahmut 2.402 Okunma

Cevaplar

  • Kütahya Porselen Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.kutahyaporselen.com.tr / Bize Ulaşın sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, 0274 266 25 11 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, Kütahya Porselen San. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön