07 Mayıs 2015

Kütahya Porselen Kırık.

Mersin/Tarsus Aktaşlar Züccaciye'den 24 parça yemek seti almaya gittim. Ellerinde istediğim model yok diye sipariş verildi. Sonrasında araç ile almaya gittiğimde trafiğin yoğun olması sebebi ile incelemeye fırsatım olmadı. Eve gittiğim zaman tabağın kenarı kısımında estetiğini bozacak şekilde kırık olduğunu fark ettim.

Durumu satıcıya bildirdiğimde paketten çıkartın getirin soralım demesi üzerine tabağı alıp satıcıya teslim ettim. Birkaç gün sonra firmanın kabul etmediği söylendi. Yeni aldığım ve bir kez bile kullanmadığım bu ürününde ayıp mevcuttur. Ürünün birebir değişiminin en kısa sürede yapılmasını talep eder yapılamaz ise yasal haklarımı kullanacağımı beyan ederim.

Atike 1.329 Okunma

Cevaplar

  • Kütahya Porselen Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, firmamızca değerlendirmeye alınmış olup kırık çıkan ürüne istinaden yeni ürün temini yapılacaktır. Saygılarımızla, Kütahya Porselen San. A.Ş.

  • Kütahya Porselen Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.kutahyaporselen.com.tr / Bize Ulaşın sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, 0274 266 25 11 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, Kütahya Porselen San. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön