Kusurlu LG Led TV'yi İade Almıyorlar!

Uğur G. |

Teknosa mağazasından 2015 başında aldığım LG - lgub830led TV kusurlu ekranda gölgelikler var 24 saat dolmadan iade etmek istedim ne Teknosa ne de LG'den ilgilenen olmadı her geçen gün sorumsuzlukları artıyor. Şimdilik yargı sürecindeyim. LG benim için bitti Teknosa ise benim için son demlerini yaşıyor. Devletin yaptırımları yetersizdir.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur G.
  28 Mart
  13:32

  Hakem Heyeti kararının geçersiz olduğunu iddia eden Teknosa bana dava açtı 2015, dava 8 ay sürdü kasım 2015'te davayı kazandım onları icraya verdim avukatım dahil tüm masrafları Teknosa karşılamak zorunda kaldı. Paramı seve seve iade ettiler. Allah'a şükürler olsun. Teknosa ve LG benim ve sülalem için bitti bir daha olmayacakta inşallah.

 • Uğur G.
  23 Mayıs
  10:54

  Tüketici hakem heyeti kararı çıktı ürün iadesinde haklı bulundum. Şimdilik teknosa\'nın keyfini bekliyorum ne zaman kararı uygulayacak 20 gün oldu ses çıkmadı eğer 10 gün daha ses çıkmazsa icraya gideceğim.

 • Uğur G.
  27 Nisan
  11:01

  Verilen cevap tamamen kopyala yapıştır bu cevap veren çağrı merkezi telefonu yüzüme kapattı. Sakın LG marka ürün almayın

 • 27 Nisan
  09:38

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.
  Teşekkür ederiz.