31 Ekim 2016

Kuryenet'te Amatörlük Ve Profesyonellikten Uzaklık.

Kuryenet firması iş günü olmayan cumartesi günü kurye getirdiği ve yerimde olmadığım yalanı ile banka kartlarımı ulaştırmadılar. 5 gün hafta içi varken niçin hafta sonunu seçtiklerini anlayamadım. Daha sonra randevu almak için internet sitelerine girip perşembe gününe randevu aldım, ancak yine kartlarımı getirmediler. Aradığımda şirketin eğer oraya kargosu varsa getireceğini söylediler.

o zaman randevu al kısmı niçin var bilemedim. Cuma gününe tekrar randevu aldım telefondan ve en geç 12 'de elimde olacağı söylendi. Ancak bu öğleden sonra 15:15 ve kimse gelmedi. Aradığımda resmi tatillerde hizmet veremiyoruz dedi. Sorsam tekrar geldik bulamadık yalanına başvuracaklarından da eminim. Madem ki resmi tatillerde çalışmıyorsunuz, niçin cumartesi günü kurye teslimi yalanını söylüyorsunuz. Cumartesi çalışan firmalar beni ilgilendirmiyor. Tamamen yalancı ve keyfine göre hareket eden bir firma.

Hakki 173 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi31 Ekim 2016

  Merhaba Hakkı B., Sistemlerimiz Dünya saat uygulamasına göre otomatik güncellendiğinden bu şekilde bir dönüş ile karşılaşmışsınızdır. Gerekli kontrol sağlanarak saat bilgisi güncellenmiştir. Gönderinizin teslimat sürecinde yaşanan sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Kart bilginiz acentemize iletildi en kısa sürede randevulu teslmatı sağlanacaltır. Saygılarımızla..

 • Hakki 31 Ekim 2016

  Bu kadar terbiyesiz bu kadar ciddiyetsiz bir kurumla daha rastlaşamam herhalde 09.00'dan beri arıyorum ve hala çalışma saatlerimiz 09.00 dır diyor bu kadar zeka yoksunluğu olmaz. Sonunda operatöre yönlendiriliyorsunuz dei ve telefon kapandı bir daha aradım 5 dk telefonda beklettii operatöre bağlanıyorsunuz dedi ve tekrar telefon kapandı. Böyle bir dolandırıcılık ve seviyesizlik örneği daha görülmemiştir. Biz onların midesini doldurmasını kahvaltısını beklemek zorunda mıyız? Yoksa saat ayarlarını bilmeyen saat okuyamayan bir yığın cahil ile mi karşı karşıyayız anlamış değilim. Bu kadar samimiyetsiz ve iş ahlakındna yoksun bir başka şirket daha yoktur, sanmıyorum.

 • Hakki 31 Ekim 2016

  Aynı zamanda mesai saati olduğunu söyledikleri saatler olan 09.00 - 09.01 ve 09.02 saatlerinde de telefonlara cevap vermiyorlar ve otomatik cevaba yönlendiriyorlar bu kadar acemi, amatör ve ilgisiz bir şirket

 • Hakki 28 Ekim 2016

  Takip numaralarım 244122339280 ve 244122460090 yorumları okuduğumda da Kuryenet'in hep aynı yalan beyanları kullandığını görüyoruz sürekli olarak hafta sonları gidip yerinde yok diyorlar, ulaşılamadı bugün yarın haftaya diyerek insanları oyalaıyoroar eğer benzin parası dahi buşamayacak akdar aciz bir kuruluşsa Garanti Bankası bunlarla niye çalışır yok bu bir firma politikasıysa bu ne terbiyesizliktir ikisi de değilse ortada şu an yazamayacağım çok daha büyük ve algı ve zekayı gerektiren problemler var demektir ki burada durum herkesi aşacak demektir sakın bana açık adresinizi atın ya da firma yetkilisini aradık randevu alkacaklar gibi saçma otomatik mesajlarla dönmesinler net bir cevap, net bir acizlikleriniden kaynaklanan özür ve çözüm istiyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön