21 Ekim 2013

Kuryenet'in Yüzünden Ödemelerim Aksadı!

Beklediğim banka kartı ulaşmayınca ilgili bankayı aradım. Banka yetkilisi Kuryenet telefon ve gönderi barkod numarasını vererek firma ile görüşmemi istedi. 11.10.2013 cuma günü 17:00 yani mesai sonrası firmayı aradım, barkod numarasını verdim. Teslim tarihini öğrenmek istedim. Ancak açık adresi tam olarak vermediğim gerekçesi ile gönderi hakkında hiç bir bilgi verilmeden görüşme sonlandırıldı. Araya 9 gün bayram tatili girdi.

Bugün sabah 21.10.2013 tarihinde aradığım da ise gayet rahat teslim süresi dolduğu için geri gönderildiğini söyledi. Hiç getirmedikleri kartı benim çabama rağmen teslim etmeyip süresi dolduğu için geri gönderen firma beni çok mağdur etmiştir. Ödemelerim tamamen aksatıldı.

Gökhan 80 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi31 Ekim 2013

    Merhaba Sayın Yogurtcu, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön